حتما بخوانید: آیا انرژی درمانی واقعا جواب میدهد؟

در انرژی درمانی با روش های سنتی از تکنیک هایی مانند طب سوزنی، یوگا یا چی گونگ استفاده می شود تا جریان، تعادل و هماهنگی انرژی در بدن بهبود یابد. زین پس جریان خون، سموم و چربی ها را به محل تخلیه لنفاوی هدایت می کند. بی شک با باز شدن مویرگ ها زمینه برای خون رسانی مهیا می شود و روند رشد، ترمیم و سوخت و ساز سلول های بدن تسریع پیدا می کند. با این وجود همه ما میدانیم که نوشیدن مقدار کافی آب در طول روز از بسیاری بیماریها پیشگیری و همزمان به سلامت و تعادل بدن و متناسب بودن وزن کمک می کند. انرژی کیهانی از طریق چاکراها وارد سیستم ما می شود و از میدان انرژی فردی بدن پشتیبانی می کند. در رابطه با ارتباط آب درمانی و لاغری همچنین باید گفت، بدن ما حاوی چربیهای قهوهای است که به مقابله با سرما کمک میکند و در صورت انجام حرکات ورزشی در آب سرد، این چربیهای قهوهای در سوزاندن چربیهای سفید و در نتیجه لاغری نقش اساسی داشته و گلوکز را برای تامین انرژی میسوزانند. ژنتیک در شکل گیری سلولیت نقش دارد. روش درمانی معجزه آور بادکش با تقویت سیستم لنفاوی در دفع سموم نقش دارد.

بادکش درمانی در خانه معمولا با هدف لاغری ران، شکم و نواحی پا انجام میشود. در پایان لازم به ذکر است در برخی منابع از آب درمانی به عنوان یکی از روشهای گرفتن رژیم آب برای لاغری یاد شده است که با انجام حرکات ورزشی در آب متفاوت است و راهکار دیگری برای لاغر شدن است که البته از نظر بسیاری متخصصان قابل تایید نیست و تنها برای دورههای مشخص و محدود به عنوان یک روش درمانی تجویز می شود. تمرینات آبی برای افزایش استقامت در ورزش های هوازی که در خشکی صورت میپذیرد، نیز مفید میباشد و بدن را برای سایر حرکات ورزشی آماده می کند. در روش درمانی معجزه آسا بادکش، با تحریک گردش خون زمینه برای از بین رفتن انسداد کانال های انرژی بدن فراهم می گردد. بنابراین روند چربی سوزی کاهش پیدا می کند. بادکش به عنوان یک روش سنتی انرژی مورد نیاز برای چربی سوزی را برای بدن تأمین می سازد و با از بین بردن بافت های هم بدن سبب بارز شدن مریرگ ها می گردد.

دکتر محمد علی اکبری یکی از جان باختگان انفجار و آتش سوزی در کلینیک درمانی سینا اطهر تهران بود که جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن بود. از دیگر مزیتهای بادکش درمانی برای لاغری شکم میتوان به دفع مایعات و سموم از بدن اشاره کرد. 1. برای اینکار بهتر است از ستهای طبی استفاده کنید. عمل «هیپنوتیسم» نیز که یکی از حالات روانی انسان است، فرایندی است شبیه خواب که در اثر القائات طولانی عامل در معمول، تمرکزی قوی در معمول اتفاق میافتد و میتوان در این حالت به بهبود وضعیت روانی و روحی و حتی جسمی او کمک کرد. یکی از روش های سنتی چینی در خصوص کاهش وزن، بادکش است. بچه هایی که نوازش میشدن، نفخ شکمشون، بی تابی هاشون، چیزهایی که بچه های کوچک رو در این سن اذیت میکنه و باعث گریه شون میشه به شدت کمتر از بقیه بچه ها شد! استاد آرام در دوره های آموزشی انرژی درمانی روش های زیادی را برای فعال سازی و متعادل سازی چاکرا ها در اختیار افراد قرار می دهند. در ضمن انسداد چاکرای مانی پورا ، موجب بوجود آمدن شک و تردید ، قضاوت خود ، تمرکز بر عیب و نقص های ظاهری و طرد شدن می شود.

همچنین دانشمندان اتفاق نظر یافتهاند که گرسنگی بهطور قطع در حال حذف شدن است. همچنین مصرف داروهای تجویزی پزشکان را نیز متوقف نکنید. فراموش نکنید که زیاد فشار وارد کردن میتواند باعث آسیب دیدن پوست یا رگها شود. 8. بعد از گذشت 10 الی 15 دقیقه، فشار ایجاد شده در لیوان را آزاد کنید. پشت هم سرفه میکند و میگوید نمیتواند با همه انسانهای معمولی مثل من که مبتلا به چاکراهای بسته هستند و معلوم نیست از کجا طلسم شدهاند حرف بزند برای همین همه آموزشهایش را غیر حضوری و با چت کردن ارائه میکند. در حال حاضر دارویی برای درمان عفونت های ویروسی در دسترس نیست. به گفته کریستوفر فرنچ، رئیس واحد تحقیقات روانشناسی ناهنجاری در دانشگاه لندن، اثرات دارونما اثراتی هستند که همراه با یک دوره درمان بیماری، به طور غیر مستقیم بر درمان بیماری اثر می گذارد. کمک می کند به: اعتماد به نفس ، شجاعت ، پایه گذاری ، ثبات ، جریان انرژی.

دیدگاهتان را بنویسید