پروتکل انرژی درمانی ناراحتی های معده و روده

مردم را در حال تبسم و سرشار از خوشی، ایمان، امید، و آرامش تجسم کنید. گروهی ان را “چی” یا “پرانا” می نامند، که به مفهوم منشا زندگی یا انرژی حیات است.انرژی در طبیعی در هر نقطه ای از کائنات یافت میشود نه تنها در موجودات زنده بلکه در اشیاء بی جان نیز موجود است. پرانیک هیلینگ یک علم و هنر درمان باستانی است که در آن از پرانا یا نیروی حیات برای درمان کل بدن جسمانی بدون هیچگونه تماس ودارومورد استفاده قرارمی گیرد و همچنین مهارت بکارگیری پرانا، بیوپلاسمیک و نیروحیات، برای بهبود بدن بیمار است . در طب سوزنی که با استفاده از سوزنهای خاص انجام میشود انرژیهای به دام افتاده آزاد میگردد و انرژی بدن بالانس میشود. نگرانی اصلی این است که مبتلایان به بیماریهای جدی بهجای استفاده از درمانهای تستشدهی مدرن صرفا به ریکی و سایر درمانهای مکمل روی بیاورند. این مطلب را میتوان به رودخانهای تشبیه کرد که شناگر در آن شنا میکند. تمرینات فیزیکی همچنین احتمال ممکن تراکم پرانائی را کاهش میدهد، از آنجا که مدیتیشن مقدار زیادی انرژی سیال در بدن ایجاد میکند.

دعاهای خیرتان(برکات) را به کودکان، بچه ها یا افراد متوجه نکنید چون آنها ممکن است توسط انرژی شدید تولید شده توسط این مدیتیشن سردرگم شوند. در افراد دارای دستگاه پیس میکر (ضربان ساز قلب) و یا اشخاصی که در بدنشان دستگاه های الکتریکی دارند، تحریک الکتریکی سوزنها مشکلاتی ایجاد می کند. اخیرا دستگاه ساخته شده و به بازار آمده که می تواند بطور موضعی موج فوتون کوانتومی به یاخته های بیمار بتاباند. و روند درمان بدن انسان می تواند با افزایش حیات بر روی قسمتهای تحت تاثیر (بیمار) و بخش سالم بدن تسریع شود. قانون انرژی حیات حاکی ازاین است که بدن باید از انرژی حیاتی، پرانا یا چی برخوردار باشد. پرانیک هیلینگ براساس دو قانون استوار است. قانون خود بهبودی اصولا بر این اساس است که بدن انسان خاصیت خود درمانی دارد. روش کرایولیپولیز زمان بهبودی یا عوارض جانبی بسیار اندکی دارد. چند روش برای یادگیری انرژی درمانی وجود دارد. آیا طب سوزنی درد دارد؟ سنگهای زینتی و انرژی بخش در انواع مختلفی دیده شده و اگر شناخت درستی نسبت به این سنگها داشته باشید، احتمالا میدانید که خواص سنگ درمانی توانسته از قرنها پیش جایگاه مناسب و در عین حال شگفت انگیزی در طب سنتی داشته باشد. طبق گفته دکتر محمود خدادوست، معاون طب سنتی وزارت بهداشت، انرژی درمانی هیچ مجوزی برای فعالیت در کشور ندارد.

و نکته ی مهم در اینجا حاکم است 1% نخواستن و فکر منفی راه دادن 99%فکر سالم ما را در راه رسیدن به هدف تخریب میکند، پس در فکر کردن هوشیار باشیم. به معنای همین جمله فکر کنید. اولین اقدام برای از بین بردن انرژی های منفی این است که خانه را با طبیعت درگیر کنید . مثلا زمانی که هیچگونه دارویی برای درمان عفونتهای ویروسی دردسترس نیست، بدن درمدت زمان معینی بیماری را از بین میبرد و بهبود می یابد. كودكان بین خودشان زمینه مشترکی پیدا میكنند و لیستی را تكمیل میكنند كه نشان میدهد چه چیزی آنها را به هم شبیه میكند. و یا درصورت بروز زخم یا سوختگی ترمیم خود به خود و بهبود طی چند روز تا یک هفته رخ میدهد. نور سفید تابانی را از چاکرای تاج خود تجسم کنید که همه زمین را برکت میدهد. شما همچنین میبایست شخصا خوشی، شادی، و آرامش را احساس، و سراسر وجودتان را از آنها پر کنید، درحالیکه به زمین برکت میدهید. موارد مصرفی که به شما توصیه می گردد: خشکبار، سبزیجات خشک شده و محصولات غذایی تازه که هرچه زمان جدا شدنشان از طبیعت کمتر باشد پرانای بیشتری دارد و قطعا در میزان سلامتی و در امان ماندن از بیماری تاثیرات بیشتری دارد.

الماس قرمز انرژی آتشی دارد که پیتا را تحریک می کند. انرژی درمانی واقعیت دارد؟ هرچه که میزان انرژی حیاتی بیشتر باشد دمای آب بالاترمی رود. پرانا یا کی همان انرژی حیات است که بدن را زنده و سالم نگه میدارد. دریونان آنراپوناما ، درایران جان، درجزایر پولینزی مانا در اعراب دم حیات ودرچین به کی معروف است .پرانیک هیلینگ ،نیروی حیات یا پرانا را جهت ایجاد تعادل، هماهنگی، دگرگونی و انتقال انرژی به کالبد انرژی و درمان بوسیله سرعت بخشی درخود درمانی و شناخت جسم فیزیکی انسان به کار می گیرد. متخصصاني كه بر روي درمان مفاصل به ويژه ستون مهرهها تمركز دارند و معتقدند كه وجود ناهنجاريها به دليل قرار نگرفتن درست مهرهها است و اين عامل بر روي ريشه اعصاب تغذيهكنندة عضوها تأثير ميگذارد. غدد مترشحي داخلي كه بدون مجراي ترشحي مستقيماً هورمونها يا ساخته هاي خويش را به داخل جريان خون تزريق مي كنند ، درست در محلهائي قرار دارند كه مكانهاي استقرار چاكراها تلقي مي شده و مي شوند . به گزارش مشرق، علیاکبر صالحی به شبکه خبر گفت: «ما الآن مشغول ساختن یک بیمارستان بزرگ بهنام مرکز ملی یوندرمانی در استان البرز هستیم که ششمین بیمارستان از نوع خود در جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید